Hakkımızda

DETAY YAPI EKİPMANLARI Kuruculları 1989 yılından beri inşaat sektöründe iskele malzemeleri ve endüstriyel kalıp bağlantı parçaları ve yardımcı elemanları konusunda faaliyet göstermekte olup, önemli projelere imza atmış kalıp ve iskele firmalarına yedek parça ve nihayi ürün üretimiyle en iyi hizmeti sunarak destek vermiştir.

DETAY YAPI EKİPMANLARI  ismiyle  2012 yılından itibaren iskele ve kalıp sektöründe olan bilgi ve birikimimizi sektörde bulunan iskele ve kalıp üreten firmalar ile paylaşmak üzere yeni bir adım attık DETAY YAPI İSKELE VE KALIP AKSESUARLARI olarak tecrübe ve teknik donanımıyla tamamen otomasyon üretim teknolojisine sahip olup, kaliteli ürün, kaliteli hizmet, zamanında teslim politikasını benimsemiştir. Firma olarak benimsediğimiz kalite ve zamanında üretim politikası ile sektörün kanayan yarası olan yedek parça üreten firmaların zamanında teslim edememelerinden kaynaklanan termin sürelerindeki aksamaları gidererek İkitelli İstanbul da bulunan yerimizde hızlı ve kaliteli üretim yaparak hizmete devam etmekteyiz.

Geniş makine parkurumuzda ayda 300 Ton malzeme işleme kapasitesine sahip olup, hızlı üretimi CNC makinelerde yüksek hassasiyetle kontrol altında tutmaktayız. Standartlara uygun malzemeler kullanmaktayız, kullanmış olduğumuz borular EN 10305 normuna uygun sertifikalı borulardır.

Kaliteli ve hızlı hizmeti sizlere vermekten gurur duyarız, unutmayın kalite DETAY da gizlidir.